4343

за нас

Да се ​​биде сеопфатен големи акционерски група во Кина, Кингдао Tianyi група е основана во 1976 година, кој вклучува подружници текстилни машини, автоматски систем за контрола, електричен мотор, дрвени ракотворби производство, развој на имотот, изградба, декорација и др На регистриран капитал е 570 милиони Јуан. Постојат повеќе од 6000 вработени.

Кингдао Tianyi група црвено знаме за текстил друштво со ограничена одговорност е водечки производител на текстил машина во Кина. Ние специјализирана за истражување, развој, производство и продажба на високо перформанси, супериорен квалитет на воздух-авион разбој, вода-авион разбој и скитнически рамка.

     Црвено знаме Текстил е национален клуч високо-технолошкиот претпријатие; "HQF" заштитен знак е призната како познатата марка од страна на Кина влада. Повеќе од 60 национални пронајдоци и патенти биле примени. Како и многумина како почести: Кингдао Сити "нова специјална експертиза" бизнис модел, чисто производство претпријатија, првата серија на "илјада на планот плови" претпријатија, сертификат за систем за управување со квалитет ISO9001, ISO за управување со безбедноста 14001 управување со животната средина систем, DHSAS безбедност и здравје систем за сертификација, воздух-авион разбои беа идентификувани како бренд-име производи и така натаму.

 "Квалитетот на прво место, чесност првиот и сервисот" е црвено знаме текстил секогаш ветуваат, а исто така исклучително негуваме сите можности за соработка од целиот свет. Сега, производи на нашата компанија се извезуваат во Европа, Азија, Африка и Јужна Америка, како што се Украина, Индија, Пакистан, Бангладеш, Индонезија, Шри Ланка, Узбекистан, Венецуела, Египет, Маурициус, Турција и др 

"Корисникот е само квалитетот на судијата, стандард на корисникот е во најдобар стандард за квалитет претпријатие" е црвено знаме текстил секогаш се придржуваат цел, да ги задоволи сите клиенти да се обнови повисока побарувачка и желбата непрестано.

8


WhatsApp Online Chat !