JA11 воздух авион разбој - Кина Tianyi група

JA11 воздух авион разбој

Краток опис:

JA11 190 ~ 360 воздух авион разбој JA11 серија воздух авион разбој е дизајниран од страна на Кингдао црвено знаме машинерија за текстилната ко., Ltd. соработка со Кингдао универзитет преку комбинирање на предностите на секој вид на текстилни разбој дома и во странство и напредни technology.therefore, JA11 серија воздух авион разбој може да се пофали роден квалитет гени, која го одредува уникатен и професионален квалитет. Скокање -станбени местото на JA11 е дека може да им понуди на клиентите се закануваат со одличен квалитет и цена. Во зависност од задоволување requireme ...


 • ФОБ Цена: US $ 2000-3500 / Set
 • Мин.нарачката Количина: 1set
 • Набавка Способност: 400 комплети месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  JA11 190 ~ 360 воздух авион разбој

  JA11 серија воздух авион разбој е дизајниран од страна на Кингдао црвено знаме машинерија за текстилната ко., Ltd. соработка со Кингдао универзитет преку комбинирање на предностите на секој вид на текстилни разбој дома и во странство и напредни technology.therefore, JA11 серија воздух авион разбој може да се пофали роден квалитет гени, која го одредува уникатен и професионален квалитет.

  Скокање -станбени местото на JA11 е дека може да им понуди на клиентите се закануваат со одличен квалитет и цена. Во зависност од задоволување на барањата на ниска цена и висок квалитет на производот, овој разбој може да се направи клиенти се добие најмногу корист, што е чест залог за клиенти во сериозна маркетинг конкуренција


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !