4343

Rreth nesh

Duke qenë një shkallë të gjerë grup gjithëpërfshirës Kinës aksionare, Qingdao Tianyi Grupi u themelua në vitin 1976, të cilat filiale përfshijnë makineri tekstile, sistemin e kontrollit automatik, motor elektrik, prodhim druri artizanale, zhvillimin e pronës, ndërtimin, stolisje etj Kapitali i regjistruar është 570 milionë Yuan. Ka më shumë se 6000 të punësuar.

Qingdao Tianyi Group Red Flag makineri tekstile Limited Company është një prodhuesi kryesor makinë të tekstilit në Kinë. Ne specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin dhe tregtimin e performancë të lartë, me cilësi të lartë me ajër të jet vegjë, ujë-jet vegjë dhe kornizë lëvizës.

     Red Flag Tekstil është një ndërmarrje të rëndësishme kombëtare të teknologjisë së lartë; "HQF" markë ka qenë e njohur si një markë e famshme nga qeveria e Kinës. Më shumë se 60 shpikje kombëtare dhe patentat janë pranuar. Sa më shumë nderime: Qingdao City "i ri ekspertizë e veçantë" modeli i biznesit, ndërmarrjet e pastër e prodhimit, grupi i parë i "mijë të planit të lundrojnë" ndërmarrjet, cilësisë ISO9001 sistemit të menaxhimit të certifikimit, ISO 14001 Menaxhimit të Mjedisit sistemit të certifikimit, DHSAS shëndetin dhe menaxhimit të sigurisë certifikimit të sistemit, afrohet me ajër të jet janë identifikuar si produkte markë emrin dhe kështu me radhë.

 "Cilësia e parë, ndershmëria parë dhe shërbimi i parë" është Flamuri tekstilit Red gjithmonë premtimin, dhe gjithashtu shumë e ushqej çdo mundësi bashkëpunimi nga e gjithë bota. Tani, produktet e kompanisë sonë janë eksportuar në Evropë, Azi, Afrikë dhe Amerikën e Jugut, të tilla si Ukraina, India, Pakistani, Bangladeshi, Indonezia, Sri Lanka, Uzbekistan, Venezuelë, Egjipt, Mauritius, Turqi etj 

"Përdoruesi është i vetmi arbitri cilësi, standarde anëtarit është cilësi standarde mirë ndërmarrjes" është Flamuri tekstilit Red gjithmonë t'i përmbahen qëllimit, për të kënaq të gjithë konsumatorët që të rinovojë një kërkesë më të lartë dhe dëshirën pushim.

8


WhatsApp Online Chat !