JA11 jacquard ajrit jet tezgjah - China Tianyi Group

JA11 jacquard jet ajrit tezgjah

Përshkrim i shkurtër:

Zhvilluar rishtazi JA11 cilësi të lartë gjerë width jacquard ajrit jet vegjë është projektuar për ndërmarrje të tekstilit për të zhvilluar të lartë të shtuar pëlhurë valve jacquard dhe pëlhurë ngjyra, ky produkt është projektuar me gjerësi të gjerë kallam, shpejtësi të lartë, gamë të gjerë të llojeve të pëlhurë, përshtatshmëri të fortë (gjerësisht përdorur në pambuku, leshi, mëndafshi, liri, fibra kimike etj çdo industrinë e tekstilit), efikasitet të lartë, të nivelit të lartë automatike, performancë të qëndrueshme dhe të besueshme, etj, i përdorshëm për industrinë e tekstilit në zhvillim pëlhurë klasës së lartë, i ...


 • FOB Çmimi: US $ 2000-3500 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 400 grupe në muaj
 • Port: QingDao
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Zhvilluar rishtazi JA11 cilësi të lartë gjerë width jacquard ajrit jet vegjë është projektuar për ndërmarrje të tekstilit për të zhvilluar të lartë të shtuar pëlhurë valve jacquard dhe pëlhurë ngjyra, ky produkt është projektuar me gjerësi të gjerë kallam, shpejtësi të lartë, gamë të gjerë të llojeve të pëlhurë, përshtatshmëri të fortë (gjerësisht përdorur në pambuku, leshi, mëndafshi, liri, fibra kimike etj çdo industrinë e tekstilit), efikasitet të lartë, të nivelit të lartë automatike, performancë të qëndrueshme dhe të besueshme, etj, i përdorshëm për industrinë e tekstilit në zhvillim pëlhurë klasës së lartë, të përmirësuar cilësinë e rrobave, ul koston e të punës, rritjen e efikasitetit ekonomik.

  Performanca Produkt: width nominale kallam është 190cm ~ 360cm (mund të takohen me user nevojë), diametri i lartë dhe të ulët fllanxhë prish rreze është Ф800mm (orФ914mm), shpejtësia rotate i bosht kryesor është 400-650rpm (shpejtësia aktuale është e bazuar në përcaktimi i pëlhurë), varg i gjeresi kallam është 0-800mm, të përshtatshme për thurje filament dhe pe, diametri i rul është 550mm, 2688 gjilpërë ose 5012 gjilpërë etj derdhjes elektronike jacquard, elektronike marrë (ose mekanike të marrë ), 10.4 "ekran touch me sistemin inteligjent e kontrollit kompjuterik.

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !