JW61 jet ujit vegjë - China Tianyi Group

JW61 jet ujit vegjë

Përshkrim i shkurtër:

Red Flag lloj i ri jet ujit vegjë, makinë më e praktikisht e dobishme endje, e cila të veçantë për përdoruesit e fund të lartë. lëvizje pozitive lehtësimi, bosht solid dhe për të forcuar mekanizmin bilanci rrahje, ETU, Elo, 4 në kontrollin 1 të lartë të keq inteligjent dhe njeri-makinë ndërfaqe ekran touch. Karakteristika kryesore: 1. High strukturë kornizë ngurtësi, me shpejtësi të lartë dhe të qëndrueshme për thurje pëlhurë të rëndë dhe densitet të lartë; 2. Balanca Solid kundërpeshë rrahja-up bosht, më shumë mbështetje, më i përshtatshëm për të lartë-shpejtësi endje; 3. S ...


 • FOB Çmimi: US $ 6500-25000 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 400 grupe në muaj
 • Port: QingDao
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Red Flag lloj i ri jet ujit vegjë, makinë më e praktikisht e dobishme endje, e cila të veçantë për përdoruesit e fund të lartë. lëvizje pozitive lehtësimi, bosht solid dhe për të forcuar mekanizmin bilanci rrahje, ETU, Elo, 4 në kontrollin 1 të lartë të keq inteligjent dhe njeri-makinë ndërfaqe ekran touch.

  Karakteristikat kryesore:

  1. High strukturë kornizë ngurtësi, me shpejtësi të lartë dhe të qëndrueshme për thurje pëlhurë të rëndë dhe densitet të lartë;

  2. Balanca Solid kundërpeshë rrahja-up bosht, më shumë mbështetje, më i përshtatshëm për të lartë-shpejtësi endje;

  3. Single apo pompë të dyfishtë instalimi fakultative, e pajisur me sistemin e kontrollit elektronik inteligjent, realizon dy ngjyra ose katër ngjyra pa ind zgjedhur;

  4. Electronic le-off (ELO) dhe elektronike të marrë-up (ETU) mund të realizojë ndryshueshme ind-densitet të endje;

  5. shpejtësi të lartë të sistemit pompë uji, më të qëndrueshme me shpejtësi të lartë futje ind;

  6. Crank, cam, dobby, jacquard derdhje opsionale;

  7. Hulumtimi dhe kontrolli i zhvillimit inteligjente sistemit të Pavarur, 4 në 1, të gjitha parametrat e makinës mund të jetë i përshtatshëm dhe miqësor operohet mbi njeri-makinë touch ekran;

  8. Hapësira Reed (cm): 170.190.210.250.280.340.360.

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !