Lajme

 • China Red Flag warmly welcome your visit Hall 3 Booth:D24 at China Shanghai ITMA&CITME International Textile Expo.

  China Red Flag warmly welcome your visit Hall 3 Booth:D24 at China Shanghai ITMA&CITME International Textile Expo. Jacquard and Terry/Towel air jet loom goes well, pls come and win-win together.
  Lexo më shumë
 • Tianyi Group: New and old kinetic energy conversion promotes high

  quality development Tianyi Group adheres to the reform and innovation as the driving force, and transforms old and new kinetic energy as an important starting point for promoting high-quality development. In the first half of this year, the whole group showed a strong development trend, and vario...
  Lexo më shumë
 • Tianyi group: new and old energy conversion promotes high quality development

  Recently, Qingdao Tianyi Group Red Flag Textile Machinery Co., Ltd. received an interview with Qingdao West Coast TV Station. In the program, it shows the new situation and strong development trend of the company’s old and new kinetic energy conversion. The following is the content of this ...
  Lexo më shumë
 • The development trend of air jet loom both at home and abroad

  Air jet looms have been introduced into China since 1980s, and have gradually become a leading type of shuttleless looms. After nearly 20 years of development, great progress has been made in all aspects of speed, width and adaptability. The domestic air jet looms have been developed through tech...
  Lexo më shumë
 • Quality supremacy service

  India is an ancient and mysterious country with a long cultural heritage and a great developing country. Under the leadership of prime minister Modi, India has vigorously developed its economy, and the market potential of the textile industry is huge. As one of the most basic industries of the pe...
  Lexo më shumë
 • Jet looms overseas expansion by: Qi Limin

  Jet looms overseas expansion by: Qi Limin As the west coast of Qingdao’s largest manufacturer of air-jet looms, Qingdao Tianyi Group Red Flag Textile Machinery Co., Ltd. in steady, good domestic market, has been a team and work hard in the international market, in large domestic and interna...
  Lexo më shumë
 • Ngrohtësisht i mirëpritur të vizitojë China Red Flag Tekstil

    Çdo javë, klientët nga e gjithë bota vijnë për të vizituar Kinë Red Flag tekstile, Ukraina, Turqia, Rusia, Moldavia, Rumania, Egjipti, India, Indonezia, Vietnami, Brazili, Bangladeshi, Sri Lanka, Pakistan, Kirgistani, Uzbekistani, Taxhikistani, Venezuela, Mauritius etj By fushën vizitoni Kinë Red Fl ...
  Lexo më shumë
 • Suksesi Textile International Exhibition drejtë

  Kohët e fundit vit e gjysmë, China Qingdao Tianyi Group Red Flag makineri tekstile tashmë pjesë Turkey Istanbul, Indonesia Djakarta, Pakistan Karaçi, Egjipt Kajro, Bangladesh Dacca, India Ahmedabad dhe ekspozitë Surat International tekstile. Njihuni me shumë miq të vjetër dhe shumë konsumatorë të rinj. Për të marrë në k ...
  Lexo më shumë
 • E madhe! 3 ditë ngarkuar 24 Enë 40-këmbë

  Egjipt konsumatorët të mëdha, tashmë të blerë më shumë se njëqind jet ajrit afrohet. Faleminderit për të besuar të tij dhe mbështetjen. Këtë herë, 24 kontenierë 40-këmbë ngarkuar përsëri. Funksionimin dhe mirëmbajtjen e lehtë, të lartë efikas dhe të kursimit të energjisë: Të gjitha afrohet janë makinë, ajrit Trafika në mekanizmin me porosi. Përparësia më e mirë është e th ...
  Lexo më shumë
 • 2018 Trajnimi profesional

  Pas festivalit China Vitit të Ri, trajnimi i parë profesional. Të gjithë punëtorët duhet të jenë të trajnuar dhe testuar vetëm në nivelin e standardit mund të merrni në punë normale. Nga punëtorët e kuvendit të vijës së parë të pas shërbimit të stafit profesional, duke përfshirë shitjet e marketingut, punëtorët financiare, burra të kontrolluar cilësinë dhe kështu me radhë. W ...
  Lexo më shumë
 • Shanghai ITMA Asia + CITME 2016 tregti të ndershme

  ITMA Asia + CITME 2016 u mbajtën në Shanghai, Kinë nga 21 deri më 25 tetor në Ekspozitën Kombëtare dhe Qendra e Konventës. Qingdao Tianyi Group Red Flag Tekstil Makineri CO., LTD mbajtur diskutime teknike me më shumë se 1000 vizitorë gjatë pesë ditëve të ekspozitës Shangait. Shumica e th ...
  Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat !