Roving-ring sistem Lidhje tjerrje - China Tianyi Group

Roving-ring sistem Lidhje tjerrje

Përshkrim i shkurtër:

Automatik doffing tjerrje roving kornizë si qendër apo nisjen pikë për të arritur tjerrje automatike, bosh këmbimit plotë rrotull, roving-ring transportit inteligjent, automatizuar të pastër-up e mbeturinave roving, konfigurimin bosh automatizimi rrotull dhe në fund të fundit roving tjerrje me automatizimin e transmetimit, të vazhdueshëm , kontrollin digjitale, për të përmbushur nevojat automatizimi i prodhimit varieteteve veprim. Ajo mund të jetë projektuar në bazë të konsumatorëve kërkesës aktuale ndryshme. Advantage: 1. B ...


 • FOB Çmimi: US $ 50.000-70.000 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 10 grupe në muaj
 • Port: QingDao
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Automatik doffing tjerrje roving kornizë si qendër apo nisjen pikë për të arritur tjerrje automatike, bosh këmbimit plotë rrotull, roving-ring transportit inteligjent, automatizuar të pastër-up e mbeturinave roving, konfigurimin bosh automatizimi rrotull dhe në fund të fundit roving tjerrje me automatizimin e transmetimit, të vazhdueshëm , kontrollin digjitale, për të përmbushur nevojat automatizimi i prodhimit varieteteve veprim. Ajo mund të jetë projektuar në bazë të konsumatorëve kërkesës aktuale ndryshme.

  Advantage:

  1.  Bobbin mechanical exchange device

  Të realizuar shkëmbimin automatik në mes rrotull të plotë dhe e zbrazët për automatike doffing roving kornizë.

  shkëmbimin e shpejtë, e vendosur me saktësi, pothuajse zero gabim

  2. bibliotekës zgjuar fill

  Inteligjente identifikimi, magazinimit dhe transportit automatike roving

   

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !