• TIM图片20180508140445
  • 2
  • banner (3)
  • banner (2)

HQF решение

Ние нудиме широк спектар на производи тиа
кои точно одговараат за различни апликации и оперативни средини.

за компанијата

Да се ​​биде сеопфатен големи акционерски група во Кина, Кингдао Tianyi група е основана во 1976 година, кој вклучува подружници текстилни машини, автоматски систем за контрола, електричен мотор, дрвени ракотворби производство, развој на имотот, изградба, декорација и др На регистриран капитал е 570 милиони Јуан. Постојат повеќе од 6000 вработени.

 

контакт HQF

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Online Chat !