FA471 FA472 FA473 FA474 скитнически рамка - Кина Tianyi група

FA471 FA472 FA473 FA474 скитнически рамка

Краток опис:

FA471 / 472 Три-оска поврзување компјутеризирани тип со голема брзина го суспендира флаер скитнически рамка донесе напредни нумеричка техника на контрола, да се ослободи од тапан структура на конусот, механички формирање и насока транспонирање структури на поранешниот флаер рамки. FA473 / FA474 Четирицифрена Вратило поврзување компјутеризирани тип со голема брзина го суспендира флаер скитнически рамка донесе техника нумеричка контрола на напредни компјутерски, се ослободи од тапан структура на конусот, механички формирајќи структура, брз лифтинг, насока Changi ...


 • ФОБ Цена: US $ 35.000-50.000 / Set
 • Мин.нарачката Количина: 1set
 • Набавка Способност: 20 комплети месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  FA471 / 472 Три-оска поврзување компјутеризирани тип со голема брзина го суспендира флаер скитнически рамка донесе напредни нумеричка техника на контрола, да се ослободи од тапан структура на конусот, механички формирање и насока транспонирање структури на поранешниот флаер рамки.
  FA473 / FA474 Четирицифрена Вратило поврзување компјутеризирани тип со голема брзина го суспендира флаер скитнически рамка донесе техника нумеричка контрола на напредни компјутерски, се ослободи од тапан структура на конусот, механички формирајќи структура, брз лифтинг, промена на насоката конфигурација и различни конфигурација брзина. Тоа го прави четири главни делови диск да работи самостојно, и се контролирани од компјутер нумерички систем за контрола и режим серво диск. Сега е најнапредна скитнически рамки во механичко-електронски интеграција на Кина. Таа е погодна за чисто или мешано обработка на чешлан памук влакна и вештачки влакна.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !