• TIM图片20180508140445
  • 2
  • banner (3)
  • banner (2)

HQF Zgjidhja

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të Formacionet produktit
që pikërisht përshtatet për aplikacione të ndryshme dhe mjediset operative.

Rreth kompanisë

Duke qenë një shkallë të gjerë grup gjithëpërfshirës Kinës aksionare, Qingdao Tianyi Grupi u themelua në vitin 1976, të cilat filiale përfshijnë makineri tekstile, sistemin e kontrollit automatik, motor elektrik, prodhim druri artizanale, zhvillimin e pronës, ndërtimin, stolisje etj Kapitali i regjistruar është 570 milionë Yuan. Ka më shumë se 6000 të punësuar.

 

Kontakt HQF

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat !