Advantage - China Tianyi Group

avantazh

Përshkrim i shkurtër:

1. Breakage Pajisja fije thithje: Kur thyerje fije, fije thyer lehtë mund të thithur jashtë, do të ndihmojë në përmirësimin e efikasitetit të operatorit. 2. E gjithë rrugëdalje automatike doffing HQF2011 doffing automatike roving makinë miraton automatike doffing gjithë rrugën jashtë, doffing proces intuitive, të shpejtë dhe efikas, lehtë për të vepruar, dhe të lehtë të problemeve. 3. sensor të lartë të performancës dhe tension optimal dredha-dredha nga testi i kontrollit mikrokoordinator sensor me performancë të lartë pozicionin roving nga 0.1mm saktësi, ...


 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Breakage Pajisja fije thithje:
  When the yarn breakage, broken yarn can easily be sucked out, will help improve operator efficiency.

  2. E gjithë rrugëdalje automatike doffing
  HQF2011 automatic doffing roving machine adopts automatic doffing the whole way out, doffing process intuitive, fast and efficient, easy to operate, and easy troubleshooting.

  3. sensor të lartë të performancës dhe tension optimal dredha-dredha të kontrollit mikrokoordinator

  High provë sensor performance pozicioni roving nga 0.1mm saktësi, mikrokoordinator kujtojmë gjendjen e tensionit, që përshtatjen ndaj kushteve të ndryshme tjerrje (shpejtësi sprovë, numër vëllimi), ajo mund të zgjidhet në mënyrë automatike e shtetit optimal tensionit, nuk ka nevojë për të vendosur me dorë kur gjendje tensioni.

  4. Flyer dhe rrotull miraton rripin e kohës

  Flyer dhe rrotull lëvizje rrotulluese me gearbox dush naftës, koha rrip mënyrën makinë për kërkesat e lartë-shpejtësi tjerrje, ajo posedon efikasitet të lartë të transmetimit. Për të siguruar rotacionin rrip horizontale, unike strukturën rripin tensioner me pak veshin dhe zhurma të ulët.
   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !