FA471 FA472 FA473 FA474 roving frame - China Tianyi Group

FA471 FA472 FA473 FA474 roving kornizë

Përshkrim i shkurtër:

FA471 / 472 Three-Shaft Lidhja type kompjuterizuar me shpejtësi të lartë të pezullojë flyer roving kornizë miratojë teknikë të avancuar numerike kontrolluese, të hequr qafe të daulle strukturës kon, mekanike formimin dhe drejtimin e transponimit strukturat e ish kornizave sprovë. FA473 / FA474 Katër-Shaft lidhja lloj kompjuterizuar me shpejtësi të lartë të pezullojë flyer roving kornizë miratojë avancuar kompjuter teknikë e kontrollit numerik, shpëtoj e strukturës kon daulle, struktura mekanike formimin, heqjen shpejtë, drejtim Changi ...


 • FOB Çmimi: US $ 35.000-50.000 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 20 përcakton në muaj
 • Port: QingDao
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  FA471 / 472 Three-Shaft Lidhja type kompjuterizuar me shpejtësi të lartë të pezullojë flyer roving kornizë miratojë teknikë të avancuar numerike kontrolluese, të hequr qafe të daulle strukturës kon, mekanike formimin dhe drejtimin e transponimit strukturat e ish kornizave sprovë.
  FA473 / FA474 Katër-Shaft lidhja lloj kompjuterizuar me shpejtësi të lartë të pezullojë flyer roving kornizë miratojë avancuar kompjuter teknikë e kontrollit numerik, shpëtoj e strukturës kon daulle, struktura mekanike formimin, heqjen shpejtë, drejtim ndryshuar konfigurimin dhe konfigurimin e ndryshme me shpejtësi. Kjo e bën katër pjesë kryesore makinë të drejtuar në mënyrë të pavarur, dhe kjo është e kontrolluar nga kompjuteri sistemin e kontrollit numerik dhe mode servo drive. Tani ajo është korniza më të avancuara roving në integrimin mekanike-elektronike të Kinës. Ai është i përshtatshëm për përpunim të pastër ose të përzier të fibra pambuku krehur dhe fibra artificiale.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !