JA11 lartë dhe të ulët të dyfishtë vegjë rreze jet ajrit tezgjah - China Tianyi Group

JA11 lartë dhe të ulët të dyfishtë vegjë rreze jet ajrit tezgjah

Përshkrim i shkurtër:

JA11 lartë dhe të ulët Dual vegjë Beam Air Jet vegjë zhvilluar rishtazi Produkti-JA11 lartë dhe të ulët të dyfishtë vegjë rreze jet ajrit gjergjef është projektuar për ndërmarrje të tekstilit të zhvilluara të lartë valve shtuar dyfishtë-përballur pëlhurë dhe ngjyra pëlhurë, ky produkt është i dizajnuar me kallam të gjerë gjerësi, me shpejtësi të lartë, gamë të gjerë të rrobave, përshtatshmëria e fortë (e përdorur gjerësisht në pambuku, leshi, mëndafshi, liri, fibra kimike etj njëri tekstilit industrial), efikasitet të lartë, niveli i lartë automatike, të qëndrueshme dhe të besueshme të performancës etj ndihmë texti .. .


 • FOB Çmimi: US $ 2000-3500 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1set
 • Furnizimi Aftësia: 400 grupe në muaj
 • Port: QingDao
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  JA11 lartë dhe të ulët Dual vegjë Beam Air Jet vegjë

  Zhvilluar rishtazi Produkti-JA11 lartë dhe të ulët të dyfishtë vegjë rreze jet ajrit gjergjef është projektuar për ndërmarrje të tekstilit të zhvilluara të lartë valve shtuar dyfishtë-përballur pëlhurë dhe ngjyra pëlhurë, ky produkt është projektuar me gjerësi të gjerë kallam, shpejtësi të lartë, gamë të gjerë të rrobave, përshtatshmëria e fortë (e përdorur gjerësisht në pambuku, leshi, mëndafshi, liri, fibra kimike etj njëri tekstilit industrial), efikasitet të lartë, niveli i lartë automatike, performanca etj ndihmë ndërmarrjeve të qëndrueshme dhe të besueshme të tekstilit të zgjidhur problemin e kur zhvillojnë valvulave të lartë të shtuar dy- pëlhurë përballur është e vështirë për sizing dhe endje, është i përdorshëm për tekstile industriale në zhvillim pëlhurë të lartë të keq (si zi-out leckë klasës së lartë, klasën e lartë pëlhura tekstile në shtëpi, pëlhurë ngjyrë), të përmirësuar cilësinë e rrobave, redukton koston e punës, rritja e efikasitetit ekonomik.

  Performanca Produkt: width nominale kallam është 190cm ~ 360cm (mund të takohen me user nevojë), diametri i lartë dhe të ulët fllanxhë prish rreze është Ф800mm (orФ914mm), shpejtësia rotate i bosht kryesor është 400-650rpm (shpejtësia aktuale është e bazuar në përcaktimi i pëlhurë), varg i gjeresi kallam është 0-800mm, të përshtatshme për thurje filament dhe pe, diametri i rul është 550mm, të lartë dhe ulët rreze prish kontroll ndihmës, dobby elektronik derdhur (16 bosht) elektronik marrë (ose mekanike të marrë), 10.4 "ekran me prekje me sistemin inteligjent e kontrollit kompjuterik.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !